unban Allen

Allen

unban Allen

Mesaj de Allen » Sâm Mar 30, 2019 11:06 pm

Nick: Allen
Dovezi: -
Data/Ora/Harta: 31.03.2019/00:57/de_dust2
Ban Information*:
[BAN] Ai fost banat de catre adminul: Nuk$O# GODLIKE !
[BAN] Timp de: permanent
[BAN] Numele tau: Allen
[BAN] Motivul banari: iesi!
[BAN] Pentru unban viziteaza http://www.*****.ro !
[BAN] SteamID-ul tau : STEAM_0:0:419135213 !
[BAN] IP-ul tau : 188.27.228.194:28785
[BAN] Plugin tradus in RO de : PoSiTiOn Of PoWeR

Alte detalii:
Mi s-a cerut WG de 3 ori... l-am dat (https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1670974)
Mi s-au facut poze... de asemenea le-am dat (https://megaupload.nz/yfNfg4Wcm1/SS_rar)
Joc jocul ăsta de când a apărut, nu credeți că situația de fața e puțin exagerată? Cum ar trebui să procedez? Să-l iau pe adminul X și Y cu mine la netcaffe să ne jucăm Counter-Strike? :-W P.S. Dacă tot mai sunt persoane care se plâng că folosesc wall sau alte metode de trișare, pot face livestream în permanență în timp ce mă joc.

Nuk$o

Re: unban Allen

Mesaj de Nuk$o » Dum Mar 31, 2019 6:51 pm

contra..sunt de parere ca ar trebuii sa ramai cu banul..imi pare i'm sorry :D
Imagine

Allen

Mesaj de Allen » Dum Mar 31, 2019 7:02 pm

Nu am să intru în polemici. Scurt și la subiect. Ai ceva plauzibil (înafară că se plânge 80% de server prin u@) încât să nu primesc „unban”?
Nu văd doza de maturitate din partea ta prin acțiunea întreprinsă. În mod cert nu este etic să banezi playerii care au ajuns la un anumit nivel doar că îți cere X și Y... SPOR!

Misu

Mesaj de Misu » Dum Mar 31, 2019 8:30 pm

Contra , Allen prea stiai tu unde sunt jucatori ori faceai monitor ori cv ,, sa fim seriosi si cei care veneau pe shift tot stiai exact de unde vin.. Parerea mea sa ramai cu ban. sory

Maciu

Mesaj de Maciu » Lun Apr 01, 2019 3:35 pm

Contra! Wall-ul il foloseai la buton, parerea mea! Si pana la urma daca nu te doreste comunitatea, mai bine cauta alta unde sa-ti arati calitatile! Sanatate!

z!aR

Mesaj de z!aR » Lun Apr 01, 2019 6:25 pm

Contra parerea mea este sa ramai cu banul .. Prea stiai pe unde veneau toti si mai ales aia cu shift ori faceai monitor ori alceva. cert este ca faceai .

Allen

Mesaj de Allen » Lun Apr 01, 2019 6:59 pm

Mai nou player-ul care acorda atenție fiecarui spot când joacă, ori folosește mijloace de trisare clasice constând în așa numitele cheat-uri, ori face ghosting. Totuși nu gasesc nimic plauzibil... De ce zic asta? ghosting exclus (nu am prieteni în lista de Steam (înafară de Negative) și nu cunosc pe nimeni care activează pe acest server, plus că nu am să abordez această metodă deoarece mi se pare de ultimă speță), cheating (rezultate: curat în urma a 3 WG-uri, respectiv SS-uri și nu înțeleg de ce nu v-ați făcut curaj să continuați cu cele exemplificate anterior). Mi se pare logic când vrei să scapi de un player net superior să aplici cele mai joase metode de acuze fără nimic cert. Indiferent de unde (NetCaffe/Acasa) sau cu ce (Livestream On) aș juca, voi fi în permanență la același nivel pe care l-am căpătat în atăția ani de practică. Jocul „ăsta” îl joc doar în timpul liber, care orisicum este extrem de limitat și este cert că nu voi mai frecventa așa-numitele comunități mici cu admini fără experiență și fără supărare, un skill mediocru. Spor în continuare și promit solemn că nu vă voi deranja comoditatea din nou! :YMPARTY:

Scrie răspuns

Înapoi la “[GRP] Cereri Ban/Unban”